Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özer’den Ramazan Bayramı Mesajı

Türk Sağlık-Sen Kahramanmaraş İl

Türk Sağlık-Sen Kahramanmaraş İl Başkanı Mehmet Özer, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Özer, mesajında Ramazan ayının manevi değerine vurgu yaparak, milletçe sevgi ve birlik içinde olunmasını dile getirdi.

Özer, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Nefsimizin isteklerini bir kenara bırakıp, bizlere bahşedilen nimetlerin değerini anlayıp, muhtaçlarla hemhal olarak maddi ve manevi manada refaha kavuşma fırsatını yakaladığımız Ramazan ayının sonuna ulaşmış bulunuyoruz. Milletçe sevgiyle kucaklaşmamıza vesile olacak Ramazan Bayramı’na erişmenin mutluluğu içindeyiz.”

Ayrıca, Türk milletinin birlik ve beraberliğine vurgu yapan Özer, “Sahip olduğumuz bu eşsiz vatanın kıymetini bilmek, milli birlik ve beraberliğimizi muhafaza etmek ve devletimizi her türlü hesabın üstünde tutmak, bu topraklarda mutlu ve müreffeh bir yaşam sürmemizin anahtarı olacaktır.” dedi.

Özer, mesajının devamında, Ramazan ayının önemine ve bayramın tüm inananlar için hayırlara vesile olmasını dileyerek, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitleri rahmetle anarak, milletin Ramazan Bayramı’nı tebrik ettiğini belirtti.