Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

OSMANİYE’DE GÜVENLİK GÜÇLER’LE BAYRAMLAŞMA

Osmaniye Valisi  Dr. Erdinç

Osmaniye Valisi  Dr. Erdinç Yılmaz ve Protokol Mensupları İl Jandarma Komutanlığı, 12’nci Komando Tugay Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü personeli ile bayramlaştı. Vali Yılmaz’ın ziyaretlerinde  Osmaniye Milletvekili Seydi Gülsoy, İl Müftüsü Ali Çakmak, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri ve siyasi parti temsilcileri de yer aldı.

İlk olarak İl Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensupları, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halit Gülten ve jandarma personeli tarafından karşılandı. Jandarma personelimizin Bayramını kutlayan Vali Yılmaz, huzur ve mutluluk içinde bir bayram temenni ederek, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde bayram geçirmeleri için görevleri başında olan güvenlik güçlerimize teşekkür etti.

12’nci Komando Tugay Komutanlığı ziyaretinde 12’nci Komando Tugay ve Garnizon Komutan Vekili Albay Hakan Kocabaş tarafından karşılanan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, askerlerimizin bayramını kutlayarak, askerlerimize sağlık ve huzur içinde nice bayramlar temenni etti. Vali Yılmaz Mehmetçiklerimize hitaben yaptığı konuşmada, “Allah ayağınıza taş değdirmesin. Bu mübarek günde dualarımız sizinle, sizlerle gurur duyuyoruz. Kahraman Mehmetçiklerimiz her yerde bizim gururumuz, alnımızın akısınız. İyi ki varsınız. Bayramınız kutlu olsun.”dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensupları, daha sonra Polisevinde Emniyet mensuplarımız ile bayramlaştılar. İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva, Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tarafından karşılanan Vali Yılmaz, Emniyet personelinin bayramını kutladı. Güvenlik güçlerimizin, vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde bayram geçirmeleri için görevleri başında olduğunu ifade eden Vali Yılmaz, fedakâr çalışmalarından dolayı güvenlik güçlerimize teşekkür etti.