Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Osmancık Mahalle Muhtarı Kıvrak Seçimi Beşinci Kez Kazanınca Mevlit Okuttu

Kahramanmaraş’ın Andırın İlçesi, Osmancık

Kahramanmaraş’ın Andırın İlçesi, Osmancık Mahallesi Muhtarı Seyfullah Kıvrak Beşinci kez tekrar mahalle muhtarı seçilmesinin ardından evinde mevlit okuttu.
31 Mart pazar günü gerçekleştirilen mahalli idareler seçiminde Osmancık Mahallesinde beşinci dönem için muhtar adayı olan Seyfullah Kıvrak, 4 muhtar adayının yarıştığı seçimde 95 oy alarak en yakın rakibine 10 oy fark atmasının ardından yeniden muhtar seçildi.
Beşinci kez muhtar seçilen Seyfullah Kıvrak Mazbatasını aldıktan sonra evinin önünde mevlit okuttu ve mutluluğunu dostları ile paylaştı.
Gelen davetliler ile tek tek ilgilenen Kıvrak katılımcılara teşekkür ederek; “Mahalli İdareler seçimlerinde şahsıma ve aza heyetime göstermiş olduğunuz güven ve teveccüh ile beni ve ekibimi yeniden bu önemli göreve layık gören herkese şahsım ve aza heyetim adına teşekkür eder, tüm mahalle sakinlerimize saygılarımı sunarım.
Ayrıca seçimlerde görevli olan ilçe seçim kurulu, sandık görevlileri ve güvenlik güçlerimize hafta sonu düzenlemiş olduğumuz mevlit programına katılan tüm dostlarımıza teşekkür ederim. Bu dönemde mahallemin ve mahalle sakinlerimin hizmetinde olacağım ve bu benim için bir gurur. Cenabı Mevla’m tüm niyetlerimizi kabul etsin.” Dedi.