Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

OKULLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Andırın Kaymakamlığı, Andırın Belediye
Andırın Kaymakamlığı, Andırın Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından birlikte düzenlenen “Okullar Arası Futbol Turnuvası” başladı.
  Turnuva Andırın Kaymakamı Orhan Ayaz ve Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen’in başlama vuruşuyla başladı. Turnuvanın açılış konuşmasını yapan İlçe  Kaymakamı Orhan Ayaz tüm takımlara başarılar diledi.
Andırın Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Sentetik sahada gerçekleşen turnuvanın açılış programına; Andırın Kaymakamı Orhan Ayaz, Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykut Türkmen ve Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Fatih Karaca katıldı.
  Belediye Başkanı Gökşen’de kısa bir konuşma yaparak şunları söyledi. “Andırın Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü arasında protokol imzalanarak ilçemizdeki 2500 öğrencimiz ile tüm sınıflar arası yapılacak olan futbol turnuvasının ilk maçını bugün İlçe Kaymakamımız Orhan Ayaz, ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Aykut Türkmen ile katılım sağlayarak turnuvanın açılışını gerçekleştirdik. Turnuvaya katılan tüm Öğrencilerimize başarılar dilerim” dedi.
8 Mayıs da başlayan Okullar arası futbol turnuvasına 11 ortaokul, 9 ilkokul ve 5 Lise okulunun katıldığı turnuvaya toplam 2500 öğrenci katılım sağlıyor. Turnuva’da takım düzeyinde ise toplam 120 takım mücadele edecek.