Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Okay: Vatandaşların Kararı Başımızın Tacıdır

Dulkadiroğlu ilçesinde 31 Mart

Dulkadiroğlu ilçesinde 31 Mart seçimlerini değerlendiren Belediye Başkanı Necati Okay, vatandaşların iradesini sandığa yansıttığını belirterek, “Vatandaşlarımızın kararı başımızın tacıdır” dedi.

Başkan Okay, yaptığı açıklamada, 2014 mahalli idareler seçimleri sonrasında vatandaşların desteğiyle 10 yıllık bir süreci geride bıraktıklarını ve ilçeyi birlikte değiştirip dönüştürdüklerini söyledi. Bu süreçte ilçeye birçok eser kazandırdıklarını vurgulayan Okay, “Sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda ilçemize sayısız eser kazandırdık. Bu süre zarfında bıkmadan, yorulmadan, gece, gündüz demeden çalıştık” diye konuştu.

2024 seçimlerine girdiklerini ve vatandaşlardan destek ve dualarını talep ettiklerini belirten Başkan Okay, pazar günü gerçekleşen seçimde vatandaşların tercihinin farklı bir isim ve partiden yana olduğunu kaydetti. Vatandaşların tercihine saygı duyduğunu belirten Okay, “Onların her zaman başımızın tacı olduğunu belirtmek istiyorum. Bu kadirşinas halka ve kadim ilçeye hizmet edecek arkadaşımıza da görevinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Okay, sonuçların ilçe ve vatandaşlar için hayırlar getirmesini dilediğini ve her bir vatandaşı sevgi, saygı ve muhabbetle selamladığını sözlerine ekledi.