Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

OGC’DEN “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETLERİ… 

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) başkan ve üyeleri, kısa bir süre önce Osmaniye Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevlerine  getirilen Mehmet Fatih Özdokur,  Dr. Selim Serhan Yıldız ve Peyzaj Mimarı Kevser Davarcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Gazeteciler, üç yeni başkan yardımcısına da hizmetlerinde ve çalışmalarında başarı dileklerini iletti.

Belediye Başkanı İbrahim Çenet’in tasarrufları ile Belediye Başkan Yardımcılığı görevine getirilen, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Peyzaj Mimarı Kevser Davarcı ve MHP Belediye Meclis Üyesi Mehmet Fatih Özdokur ile Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü Doktor Öğretim Üyesi ve Düziçi Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Selim Serhan Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Bu çerçevede, OGC Başkanı İsrafil Avcı, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Bardak, Muhammet Kırlar ve İbrahim Emül ile üyeler Ahmet Erkmen, Aynur Çardak, İlhan Vayıs, Mehmet Çıldır ve Müslüm Balko ile birlikte, belediye başkan yardımcılarını makamlarında ziyaret etti. OGC Başkanı İsrafil Avcı, ziyaretler sırasında yaptığı konuşmasında, memlekete faydasına olacak her türlü  çalışamada, yapılcak tüm güzel işlerde, gazeteci meslektaşları ile birlikte  belediye başkanının ve yardımcılarının her zaman yanlarında olup destek vereceklerini ifade etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Başkan Yardımcıları Mehmet Fatih Özdokur, Kevser Davarcı ve Selim Serhan Yıldız’da gazetecilere nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler.

 

SON HABERLER