Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

NURHAK YENİDEN İLHAMİ BOZAN DEDİ

Kahramanmaraş’ın Nurhak ilçesinde belediye

Kahramanmaraş’ın Nurhak ilçesinde belediye başkanlığını CHP adayı İlhami Bozan kazandı.

Geçen Dönem Mevcut Başkan olan İlhami Bozan 2024 Yerel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adayı olarak 3.654 oy ile %53,77 oranla 1. Sırada Cumhur İttifakı (MHP) Belediye Başkan Adayı İsmet Göksu 1655 oy’la %24,35 ile 2. Sırada Deva Partisi Belediye Başkan Adayıı Hüseyin TANK 1.016 oy ile %14,95 oranında 3. Sırada yer aldı.

Belediye Başkanı İlhami Bozan, 2019 seçimlerine kıyasal yüzdelik olarak oyunu azda olsa arttırmayı başardı. Bozan, 2019 seçimlerinde yüzde 53,46 oy alarak göreve gelmişti.

www.marasexpress.com yayın ekibi olarak İlhami Bozan’ı tebrik ediyor başarılar diliyoruz.

Yerel Seçimlerde Tekrar Belediye Başkanı Olan İlhami Bozan’ın özgeçmişi

İhami Bozan, 1980 yılında Nurhak’ta doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Nurhak’ta tamamladı ve İnönü Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü’nü kazandı.

Üniversite hayatına Malatya’da başlayan İlhami Bozan, İstanbul’a öğretmen olarak atandı.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Meslek Yüksekokulu’nu ve Anadolu Üniversitesi (A.Ö) Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü de bitiren İlhami Bozan, son olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim, Yönetim ve Denetim alanında tezsiz yüksek lisans yaptı.

İlhami Bozan, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kahramanmaraş Nurhak Belediye Başkan adayı oldu ve seçimi kazanarak Nurhak Belediye Başkanı olarak göreve başladı.