Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Nüfus Müdürlükleri Hafta Sonu Açık Mı? Nüfus Müdürlükleri Seçim Öncesi Açık mı, Seçim Hafta Sonu Nüfus Müdürlükleri Açık Mı?

Nüfus Müdürlükleri seçim sebebiyle

Nüfus Müdürlükleri seçim sebebiyle hafta sonu açık olacak.

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, il ve ilçe müdürlüklerine gönderdiği yazı ile cumartesi ve pazar günü messai yapacaklarını bildirdi. Seçim dolayısıyla oy kullanacak vatandaşlar T.C. kimlik kartı taleplerini yerine getirmek için cumartesi ve pazar günü nüfus müdürlükleri açık olacak.

NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ SAAT KAÇA KADAR AÇIK OLACAK?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde oy kullanacak vatandaşlarımızın T.C. Kimlik Kartı talepleri için nüfus müdürlüklerimiz 13-14 Mayıs’ta açık bulundurulacaktır. İşlemler, randevusuz olarak yapılacaktır.” bilgisi verildi. Açıklama da saat bilgisi verilmedi.

Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimleri nedeniyle oy kullanacak vatandaşların T.C. Kimlik Kartı talepleri için düzenleme yapıldı. Bu kapsamda, nüfus müdürlükleri cumartesi ve pazar günleri açık olacak. Oy kullanacak vatandaşlar, randevusuz olarak nüfus müdürlüklerine başvurarak T.C. Kimlik Kartı taleplerini gerçekleştirebilecekler.

Haber: Andırın Postası