Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MUSTAFA İBA’DAN ESNAF ZİYARETİ

Adalet ve Kalkınma Partisi

Adalet ve Kalkınma Partisi (Ak Parti) Düziçi Belediye Başkan Adayı Mustafa İba, seçim çalışmaları kapsamında Refik Cesur Bulvarı üzerindeki esnafı ziyaret ederek, bölge sakinlerinin sorunlarını dinledi ve görüş alışverişinde bulundu.

Seçimlere yönelik yoğun tempoda çalışmalarını sürdüren İba, Düziçi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Refik Cesur Bulvarı boyunca yapılan ziyaretlerde esnafın ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan İba, bölge halkının talep ve beklentilerini birinci ağızdan dinleme fırsatı buldu.

Bölge esnafıyla yakından ilgilenen ve her birinin sorunlarını tek tek not alan İba, “Düziçi’mizin kalkınması ve gelişimi için çalışmaya devam edeceğiz. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın desteğiyle Düziçi’ni hak ettiği yere taşıyacağız.” dedi. Esnaf ziyaretleri sırasında vatandaşlarla çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunan İba, sorunlara çözüm üretecek projeleri hayata geçirme sözü verdi.

Vatandaşların sorun ve önerilerini dikkatle dinleyen İba, seçim kampanyası süresince bölgedeki tüm kesimlerle iletişim halinde olmayı ve onların görüşlerini önemsemeyi sürdüreceğini vurguladı. İba, “Birlikte çalışarak, Düziçi’mizi daha yaşanabilir bir kent yapma konusunda kararlıyız.” şeklinde konuştu.ZEKİ KURULDAK