Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MÜSİAD Antalya iş dünyasının taleplerini bildirdi

MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ-MÜSİAD ANTALYA ALİ AKÇAY VE YÖNETİMİ SİVİL KURULUŞ KURULUŞLARINI ZİYARET EDEREK İŞ DÜNYASININ TALEPLERİ HAKKINDA FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAYA DEVAM EDİYOR. BAŞKAN AKÇAY, AMAÇLARININ İŞ DÜNYASINDAKİ BEKLENTİLERDE KÖPRÜ GÖREVİNİ ÜSTLENMEK OLDUĞUNU SÖYLEDİ.

MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği-MÜSİAD Antalya Ali Akçay ve yönetimi Sivil Kuruluş kuruluşlarını ziyaret ederek iş dünyasının talepleri hakkında fikir alışverişinde bulunmaya devam ediyor. Başkan Akçay, hedeflerinin iş dünyasındaki beklentilerde köprü görevini üstlenmek olduğunu söyledi.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği – MÜSİAD Antalya Ali Akçay ve yönetimi; Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Ali Bahar ve Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere’yi ziyaret ederek iş dünyasının ve üyelerinin taleplerini paylaştılar. Ali Akçay, mesleki işbirlikleri ve kamu-özel sektör buluşmalarının entegre olmuş bir çalışma dünyası oluşturabilmeyi amaçladıklarını vurguladı. Kalifiye personel ve işsizlik konusunda beklentilere yanıt vermek için okullarda öğrencilere yönelik geleceğe hazırlık için destek olma konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Ali Akçay toplantılar sonrası yaptığı açıklamada, bazı konularda da birlikte ortak adım atma konularında fikir ve görüş birliğine varıldıklarını ve ziyaretlerin verimli geçtiğini söyledi.