Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

“MİSAFİR OLACAĞIZ, MİSAFİR AĞIRLAYACAĞIZ ANDIRIN’I ŞAHA KALDIRACAĞIZ”

Cumhur İttifakı Ak Parti

Cumhur İttifakı Ak Parti Andırın Belediye Başkanı seçilen Ahmet Sinan Gökşen mazbatasını aldı. Sonrasında belediye binasında devir teslim töreni ile başkanlık makamına geçti.

İlçe Seçim Kurulu tarafından Mazbatası teslim edilen Andırın Belediye başkanı Ahmet Sinan Gökşen buradan Andırın Belediye Başkanlığı binasına geçerek, mevcut başkan Ahmet Doğan tarafından karşılandı.

Hizmetlerinden dolayı Doğan’a teşekkür eden Gökşen, “İnşallah biz de bu tarihten sonra başkanımızın projelerini tamamlamaya çalışacağız. Kendisinden devraldığımız bu hizmet bayrağını daha yükseğe çıkaracağız. İlçemizin ihtiyacı olan, halkımızın talep ettiği projeleri hayata geçirmeye çalışacağız. İnşallah biz de bize duyulan güvene layık olmaya çalışacağız. Bu anlamda oylarıyla ve dualarıyla bizleri destekleyen tüm halkımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“SANDIKTAN AK PARTİ OLARAK ANDIRINDA BİRİNCİ OLDUK”

31 Mart Seçimlerine değinen Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen, “31 Mart yerel seçimlerin de Andırın İlçesi olarak oy oranında Kahramanmaraş’ın birincisi olduk. Hem bölgede hem de Türkiye’de hatta sayılı bir oy aldık. En yakın rakibimizi dört katı yakın bir farkımız var. Çok güzel bir seçim geçti. Demokrasinin gereği 31 Mart seçimlerinde cumhur ittifakımız, AK Parti adayı olarak seçimi kazandık. Bundan sonra halkımıza elimizden ne geliyorsa her türlü hizmeti adaleti ve eşit bir şekilde yapacağız. Allah’ın ve burada sizin huzurunda da tüm hemşehrilerime hayırlı ramazanlar diliyorum. Ve hayırlı bayramlara kavuşmayı cenabı Allah nasip eylesin inşallah. Yolumuz uzun, hem kısa, hem uzun. Elimizden geldiği kadar her türlü kıymeti, memleketimiz için, devamımız için, Allah’ın izniyle yapmaya çalışacağız” dedi.

“İLK ÖNCE İNSANLARIN RUHUNA DOKUNACAĞIZ”

Seçim sürecinde birçok proje vaadi verdiğini ve her birini tek tek yapacağını ifade eden Başkan Gökşen, “Bu projelerimden ilk yapacağım şey ilk önce insanların ruhuna dokunacağım. Daha sonra diğer yapıları ondan sonra yapacağız Allah’ın izniyle” ifadelerini kullandı.

“ANDIRIN’IN ÖZEL MİSAFİRLERİ OLACAK”

Projelerin icraata geçmesi ve Andırın ilçesinin daha ferah bir ilçe olabilmesi için gece gündüz çalışacağız diyen Başkan Gökşen, “Allah izin verirse yarın da burada bir misafirimi ağırlayacağım. Onunla da beraber hem kapalı pazar yerinin hem de serayla alakalı görüşeceğiz. İlerleyen bir günde daha bir misafiriniz olacak. Onlar da sağ olsunlar bizi kırmadılar. Onlar da yine yardımları olacaklar. Onlar da küçük sanayi sitesini değerlendireceğiz. Orası çok harabe durumda, bir an önce onu faaliyete geçireceğiz” dedi.

“ANDIRIN’I ANKARAYA TAŞIYACAĞIZ”

Hemen bayramdan sonra Ankara’ya gidip Andırın’ın yatırımsal ihtiyaçlarını masaya yatıracağız diyen Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen, “Bayramdan Sonra Ankara’da bir takım ziyaretlerimiz olacak. Ankara da öncelikle Spor Bakanımızla bir araya geleceğiz. Hem yüzme havuzumuza, hem halı sahamızla alakalı projelerimizi takip edeceğiz. Bu tip diğer projeler içinde özel ziyaretlerimiz olacak. Amacımız Andırını hem sosyal anlamda hemde kültürel anlamda yaşanılabilir bir ilçe haline getireceğiz” dedi.