Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milletvekili Mehmet Şahin , Andırın da hemşehrileri ile bir araya geldi

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili,
Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili, Ak Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Şahin Andırın’a gelerek hemşehrileri ile bir araya geldi.
  Milletvekili Mehmet Şahin ilk ziyaretini Ak Parti ilçe Başkanlığına yaparak burada Ak Parti İlçe Başkanı Abdulkadir Kayıran ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet etti.
Daha sonra Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Şahin ve beraberinde Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen, İlçe Başkanı Abdulkadir Kayıran, yönetim kurulu üyeleri ve belediye meclis üyeleri ile birlikte ilçemizde yapımı devam eden inşaatları ve bazı mahalleleri ziyaret ederek mahalle sakinlerinin taleplerini dinlediler.
Milletvekili Şahin, halkın ve mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini dinleyerek, çözüm bulma konusunda destek olacağını belirtti.
İlçe halkı ve mahalle sakinleri de Milletvekili Şahin’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, yaşadıkları sorunlara dikkat çeken somut önerilerde bulundular. Milletvekili Mehmet Şahin ise, aldığı notlar ve mahalle sakinlerinin talepleri doğrultusunda gereken adımların atılması için ilgili bakanlıklar ve yerel yönetimler ile iletişime geçeceğini ifade etti. Ziyaret, karşılıklı diyalog ve samimi bir ortamda gerçekleşti.
  Öte yandan Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen  Milletvekili Şahin’in ilçemize yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi. “Kahramanmaraş Milletvekilimiz Prof. Dr. Sn. Mehmet Şahin, AK Parti İlçe Başkanımız Abdulkadir Kayıran, yönetimi ve Belediye Meclis Üyelerimiz ile birlikte Andırın ilçemizde yapımı devam eden inşaatlarımızı yerinde inceledik ve bazı mahallerimizi ziyaret ederek hemşehrilerimizle hasbihal ettik. Daha yaşanabilir, daha modern ve daha gelişmiş Andırın’ı gelecek kuşaklara bırakmak için canla başla çalışacağız. Durmak Yok, Yola Devam” dedi.