Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milletvekili Dora’dan açıklama

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş

Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Doç. Dr. Zuhal Karakoç Dora, Pazar günü yapılacak olan Kurultay öncesi bir açıklama yaptı.

Dora, açıklamasında, “MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin öncülüğünde partinin MYK ve MDK listelerinin belirleneceği 14. Olağan Büyük Kurultayı 17 Mart Pazar günü saat 10:00’da Ankara Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendinin Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarımıza göstermiş olduğu hedef ve ülküler ışığında gerçekleştirecek olduğumuz bir kutlu kurultayın daha arifesindeyiz.

“Ülke için var olduk, bir ülküye yar olduk. Ülkeye sevda, ülküye yemin” ve “Ülkümüz ömür boyu, candan öte” düsturlarıyla Türk Yüzyılının parlayan güneşi olacak olan Türkiye’yi inşa edecek yeni bir miladın heyecanını yaşıyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Beyefendinin evladı olmakla her daim iftihar eden bizler Ankara’dan tüm Türkiye’ye, Turan coğrafyasına ve tüm dünyaya Milliyetçi-Ülkücü Hareketin sarsılmaz bağlılığını ve vatan sevdasını bir kere daha nakşedeceğiz.

Başta Kahramanmaraş İl ve ilçe teşkilatlarımız olmak üzere ülkemizin dört bir yanından akın akın gelecek olan bütün partililerimizle kurultay salonumuzu bir toy coşkusuyla doldurarak liderimiz Sn. Devlet Bahçeli Beyefendinin Milliyetçi Türkiye sevdasına ezelden ebede değin omuz vereceğiz” dedi.