Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MHP Onikişubat ilçe’den “Ayırmadan, Ayrıştırmadan” temalı iftar programı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Onikişubat İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı ve yönetimi tarafından düzenlenen “Ayırmadan, Ayrıştırmadan” temalı iftar programı, büyük bir katılımla gerçekleştirildi. Programa katılan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Şahin, Türkiye’nin ve Kahramanmaraş’ın Cumhur İttifakı’na ihtiyacı olduğunu vurguladı.

Liva Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen iftar programına, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Şahin, AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, AK Parti il Başkan Yardımcısı Murat Şahin, MHP Kahramanmaraş İl Başkan Yardımcısı Müfit Dal, AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, ilçe başkanları, Ülkü Ocakları Başkanları, parti yöneticileri, belediye meclisi üyesi adayları ve çok sayıda partili katıldı.

Programda konuşan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Mehmet Şahin, öncelikle Ramazan-ı Şerif’in bereketini dile getirerek, bu önemli buluşmaya katılmayı bir görev olarak gördüğünü ifade etti. Şahin, Türkiye’nin içinde bulunduğu coğrafyadaki zorlu gelişmelere dikkat çekerek, güçlü bir iktidarın ve Cumhur İttifakı’nın önemine vurgu yaptı. Özellikle Türkiye’nin komşu ülkeleri ve çevresindeki gelişmelere işaret eden Şahin, bu karmaşık bölgede Türkiye’nin güçlü bir şekilde ayakta durması için Cumhur İttifakı’nın devamlılığının hayati olduğunu vurguladı.

Cumhur İttifakı’nın AK Parti Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş da programda önemli açıklamalarda bulundu. Toptaş, Cumhur İttifakı’nın üçüncü seçime doğru ilerlediğini ve bu birlikteliğin devletin bekası, milletin birlik ve beraberliği ile toplumun huzur ve refahına yönelik aşırı derecede hassas iki liderin bir araya gelmesiyle oluştuğunu vurguladı. Uzun vadeli düşünen ve siyaseti halk merkezli kuran bir ittifak olduklarını belirten Toptaş, birlik içinde hareket etmenin Cumhur İttifakı’nın birleştirici gücünü bir kez daha gözler önüne serdiğini ifade etti.

Programda konuşan AK Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara, Kahramanmaraş’ın büyükşehir ve ilçe belediye başkanlıklarında Fırat Görgel ve Hanifi Toptaş’ın seçilmesi için büyük bir gayret gösterdiklerini ifade etti. Kara, bu birlikteliğin Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli’nin önderliğinde Kahramanmaraş’a yansıyan bir birlik olduğunu belirtti.

MHP Onikişubat İlçe Başkanı Ömer Emrah Satıcı ise düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, seçim sürecinde kendilerini yalnız bırakmayan ve her zaman yanlarında olan dava arkadaşlarına teşekkür etti. Satıcı, Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin renklerini, seslerini ve güzelliklerini bünyesinde barındıran büyük bir aile olduğunu vurgulayarak, birlik ve beraberlik içinde hareket ederek başaracaklarına inancını dile getirdi.

Programın sonunda aile fotoğrafı çekilerek sona erdi.