Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kuruçay, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Memleket Partisi Onikişubat Belediye

Memleket Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Kuruçay, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Memleket Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Kuruçay, seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürerek vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Kuruçay, seçim çalışmaları kapsamında Fatmalı Mahallesi ve Karacasu Karıyaka Mahallesi sakinlerine projelerini tanıttı ve yol haritasını paylaştı.

Kuruçay, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Memleket Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Cuma Akpınar ile birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Fatmalı Mahallesi ve Karacasu Karıyaka Mahallesi sakinlerimize projelerimizi sunduk, yol haritamızı paylaştık. Bizler siyaseti rant ve koltuk uğruna yapmıyoruz. Siyaset anlayışımız ülkemizin ve halkımızın huzuru ve mutluluğu içindir.”

Kuruçay, kırsal kesim kalkınma projeleri kapsamında dar gelirli ailelere belediye bünyesinde depreme dayanıklı evler yapacaklarını belirterek, “Şantiyecilik bizim işimiz. Vaatlerde bulunmuyoruz. 53 projemizden Onikişubat Belediyemizin gücünün yettiği bütün projelerimizi hayata geçireceğiz” dedi.

Memleket Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Kuruçay, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşarak, halkın desteğini almaya çalışıyor.