Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KOZAN’DA ÜLKÜCÜ ŞEHİTLER İÇİN MEVLİD

Ülkü Ocakları Kozan İlçe

Ülkü Ocakları Kozan İlçe Başkanlığı, 27 Mayıs Ülkücü Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Ülkü Ocakları binası önünde tüm ülkücü şehitler için yemekli mevlid-i şerif programı düzenledi.

Yoğun katılımın olduğu programa ülkücüler ve vatandaşlar ile birlikte Ülkü Ocakları Kozan Şube Başkanı Murat Mercan da katıldı. Program, Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunması ve dua ile başladı. Ardından tüm ülkücü şehitlerin ruhu için yemek ikramında bulunuldu.

Murat Mercan: “Ülkücü Şehitlerimiz Milletimizin Öncüleridir”

Ülkü Ocakları Kozan Şube Başkanı Murat Mercan, gazetecilere yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bugün 27 Mayıs, ülkücü şehitlerimizi anma günü. Bu vesileyle burada Kozan Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığı olarak bir mevlid-i şerif düzenledik. Tüm ülküdaşlarımızla bir araya geldik. Rabbim kabul eylesin inşallah. Ruhi Kılıçkaran abimizden Fırat Yılmaz Çakıroğlu’na kadar olan tüm ülkücü şehitlerimizin ve de bu vatan toprağı için, bu bayrak için, bu millet için canını seve seve siper etmiş tüm şehitlerimiz için ne mevlid-i şerifimizi okuttuk ikramlarımızı yaptık. Rabbim yattığı yerleri hepsinin nuru eylesin. Mekanları cennet olsun inşallah.”

Mercan, ayrıca “Ülkücü şehitlerimiz, milletimizin öncüleri ve ışık saçan yıldızlarıdır. Onların izinden gitmek ve bu vatanı korumak hepimizin görevidir” dedi.

Program, şehitler için yapılan dualar ve Fatiha’nın okunmasıyla sona erdi.