Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KOCAİSPİR’DEN : “DEV YATIRIMLARINI TANITTI

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya,

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ve Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, çeşitli açılış, ziyaret ve etkinliklere katılmak üzere Adana’daydı. Adana’ya yatırım sözü veren bakanlara, Cumhur İttifakı ve AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir eşlik etti. Adana’nın daha iyi bir yönetimi hak ettiğini vurgulayan Kocaispir, hükümetin tüm kurumlarıyla işbirliği içinde dev yatırımlarla Adana’yı çağ atlatmaya hazır olduklarını söyledi.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır’ın ardından Adana hafta sonu 3 bakanı ağırladı. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ve Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Cumhur İttifakı ve AK Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatih Mehmet Kocaispir ile birlikte Adanalılarla buluştu. Kentte bir dizi program ve etkinliklere katılan bakanlar, Adana’ya yatırım sözü verdi.

BAKAN YERLİKAYA: “TÜRKİYE’NİN HUZURU İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Serinevler Mahallesi’nde verilen iftar yemeğine katılan İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Biz, Türkiye’nin huzuru diye yola çıktık. Türkiye’nin huzuru demek, önce Adana’nın huzuru demek. Adana’nın huzuru demek, Yüreğir’in huzuru demek, tüm mahallelerimizin, caddelerimizin, sokaklarımızın huzuru demek. İşte bunun için İçişleri ailesi olarak, 600 bin arkadaşımla, yani kahraman güvenlik güçlerimizle, polisimizle, jandarmamızla gece gündüz demeden, canla başla çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Çünkü biz sizleri seviyoruz, sizlerin hayır dualarına, şu yüzdeki tebessüme, gözlerinizdeki bu güzel ışıltıya hayranız ve gerçek güç budur diyoruz. Allah hem Fatih kardeşimizi, hem Halil kardeşimizi hem de ittifakımızın tüm belediye başkanlarını yüz akıyla sandıktan belediye başkanı olarak çıkmasını, sizlere şehremini olmasını nasip etsin inşallah” diye konuştu.