Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KMTSO’da Gündem Teşvik!

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Esnafların yaralarını hızlı bir şekilde sarması için çalışmalar sürdürüyor.
“Sektörel Alan Toplantıları” kapsamında, Kahramanmaraş Ticaret Borsası Toplantı Salonu’nda baharat kuruyemiş vb. imalatı yapan firmalarımıza yönelik “Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, TKDK, KOSGEB” teşvikleri hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Asrın felaketi sonrası yaraların hızla sarılması adına özverili çalışmalar gerçekleştiren KMTSO bu kapsamda sektörel alan toplantılarıyla deprem sonrası destek ve teşviklerle ilgili bilgilendirme toplantıları düzenliyor. Bu Kapsamda il Genelinde Faaliyet Gösteren Sanayi Tesislerinin Deprem Hasarlarinin Onarilarak Hizli Bir Şekilde Ayağa Kaldirilmasi Amaciyla Baharat Kuruyemiş Vb. Imalati Yapan Firmalara Yönelik Sanayi ve Teknoloji Bakanliği, TKDK,KOSGEB Teşvikleriyle Ilgili üyelere bilgiler verildi.
Toplantıda KOSGEB Kahramanmaraş İl Müdürü Yasin Yüksek, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nden Denetçi Ali Önder Kutlu ile TKDK’dan Uzman Uğur Kılıçkaya desteklerle ilgili sunum yaparak, KMTSO üyelerinin sorularını cevaplandırdı.

EDİTÖR: İLKER YİYEN