Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kıraç: Esnaflarımızın, vatandaşlarımızın hassasiyetini biliyoruz

Afşin Belediye Başkanı Koray

Afşin Belediye Başkanı Koray Kıraç, şehrin esnaf ve vatandaşlarının hassasiyetlerini bildiklerini belirterek, belediye olarak gelen sorunları hızla çözdüklerini ifade etti. Kıraç, belediye, büyükşehir belediyesi ve karayolları ekipleriyle iş birliği içinde çalışarak, halkın karşılaştığı sorunlara anında müdahale ettiklerini vurguladı.

Başkan Kıraç, yaptığı açıklamada, esnafın ve vatandaşların yaşadığı her türlü sıkıntıyı önemsediklerini ve çözüm için ellerinden geleni yaptıklarını belirtti. Belediye olarak, gelen her talebi titizlikle değerlendirdiklerini ve gereken adımları atarak sorunların çözümü için çalıştıklarını dile getirdi.

 Afşin halkının memnuniyetini sağlamak ve yaşam kalitesini artırmak adına yoğun gayret gösterdiklerini ifade eden Başkan Kıraç, “Esnaflarımızın, vatandaşlarımızın hassasiyetini biliyoruz. Bize ilettikleri sorunları Belediyemiz, Büyükşehir Belediyemiz ve Karayolları ekiplerimizle birlikte anında çözüyoruz. Amacımız, halkımızın yaşam standartlarını yükseltmek ve şehrimizi daha yaşanabilir bir hale getirmektir.” şeklinde konuştu.

Kıraç, Afşin’de yaşayan herkesin huzur ve refah içinde bir yaşam sürmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini ve bu doğrultuda çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.