Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KİPAŞ’TAN Andırın’lılara İş İmkanı

Kahramanmaraş başta olmak üzere

Kahramanmaraş başta olmak üzere birçok ilde yatırım yapan ve yaptığı bölgelerde birçok sosyal, kültürel ve sportif etkinliğe destek olan ve yardım yelpazesini genişleten Kipaş Holding kaleler Şehri Andırın ilçesine de el attı.

Kahramanmaraş başta olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde yatırımı olan 1984 yılından itibaren tekstilden edindiği tecrübeleri enerji, kağıt, çimento, lojistik ve eğitim alanlarına aktaran ve bugün 11 bin çalışanı,6 ana sektörde 1 milyar doların üstünde cirosu ile Kahramanmaraş’ın ve Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri haline gelen Kipaş Holding başarılarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Kipaş Holding İnsan Kaynakları Direktörü Gökhan Azakpur ve İşletme Yöneticisi Mustafa Alıç Andırın Belediyesinin misafiri oldu.

Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen’in misafiri olan Kipaş Holding İnsan kaynakları Direktörü ve İşletme yöneticileri Andırın İlçesi halkı için iş istihdamı sağlanması hakkında yaptıkları görüşmeler sonucunda Andırın İlçe genelinde birçok vatandaşa iş imkanı sunulacak, Başvurular 15.05.2024 tarihinde belediye 1.katında şahsen yapılacak.

Çalışmak isteyen 18 yaş üzeri kadın erkek tüm hemşehrilerini davet eden Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen detaylar kısa zamanda paylaşacağını sosyal medya hesabından duyurdu.