Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kanlıböğet mesire alanında restorant inşaatı tüm hızıyla devam ediyor

Doğal güzellikleri ile ünlü

Doğal güzellikleri ile ünlü İlçemizin Emirler mahallesinde Kanlıböğet mevkiinde bulunan Orman Parkı işletmesini 20 yıllığına Andırın Belediyesi kiralamıştı.
Doğasıyla büyüleyen, açık hava etkinliklerini sevenlerin uğrak yeri olan, ilçemiz Emirler mahallesinde olan Kanlıböğet mesire alanında, Andırın Belediyesi tarafından yapımına başlanan restorant inşaat çalışması tüm hızıyla devam ediyor.
Kanlıböğet mesire alanına yapılan restorant hakkında açıklamalarda bulunan Andırın Belediye Başkanı Ahmet Sinan Gökşen şunları söyledi. “Belediyemiz olarak 20 yıllığına ihalesini aldığımız Kanlıböğet mesire alanında Belediyemizce yapımına başladığımız restorant inşaatımız tüm hızıyla devam ediyor. En kısa zamanda bitirmeyi planladığımız projelerimizi siz değerli hemşehrilerimizin hizmetine sunmayı heyecanla bekliyoruz. İlçemizin Cennet köşelerinden biri olan Kanlıböğet’i ilçemizin cazibe merkezlerinden biri haline getirecek ve ilçemizin turizmini canlandıracağız. Andırın için canla başla çalışıyoruz “ dedi.