Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kahramanmaraş İstiklalspor’un Yeni Yönetimi Belli Oldu

Türkiye Futbol Federasyonu 3.

Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig’de mücadele edecek olan Kahramanmaraş İstiklalspor’un genel kurul süreci tamamlandı. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Buluntu’nun Divan Başkanlığını üstlendiği seçimli genel kurulda, kulüp başkanlığına Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Gaffar Akarca seçildi.

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Buluntu, yapılan kongrenin ardından yaptığı açıklamada, yeni yönetim kurulunun belirlendiğini ve Kahramanmaraş İstiklalspor’un gelecek dönemdeki idari yapısının şekillendiğini belirtti.

Buluntu, “Yapılan kongre ile göreve başlayan yeni yönetim kurulunda yer alacak olan Yönetim Kurulu Üyelerimiz Hikmet Gümüşer, Harun Çiçekçi, Barbaros Sezal ve Mehmet Fatih Dertli’ye ve diğer Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Kahramanmaraş İstiklalspor’un yeni yönetiminin belirlenmesi, kulübün gelecek sezon için hazırlıklarını hızlandırması açısından önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Yeni yönetimin, kulübün sportif başarılarını artırmak ve yerel futbolun gelişimine katkı sağlamak için çalışmalarına hızla başlaması bekleniyor. Bu süreçte, Kahramanmaraş İstiklalspor taraftarları da kulübün geleceği için heyecanla bekleyişlerini sürdürüyor.