Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Isparta’da asfalt çalışmalarına esnaf ayarı

ISPARTA BELEDİYESİ GEÇEN PAZARTESİ GÜNÜ ÖZKANLAR KAVŞAĞI BÖLGESİNDEN BAŞLATTIĞI VE 3 ETAP HALİNDE 10 TEMMUZ’DA TAMAMLAMAYI PLANLADIĞI ASFALT ÇALIŞMALARININ BİRİNCİ ETABINI YOL ÇİZGİLERİYLE TAMAMLAYARAK SÜRÜCÜLERİN KULLANIMINA SUNARKEN, DİĞER TARAFTAN DA İKİNCİ ETAP ÇALIŞMALARINDA DA ÖNEMLİ MESAFE KAT ETTİ. İLK ETABI KAYMAKKAPI MEYDANINDA SON BULAN ÇALIŞMALARIN 2.ETABI OLARAK DA DÜN DALBOYUNOĞLU HAMAMI VE ARKASINDAKİ ZÜBEYDE HANIM CADDESİ, ORDUEVİ BÖLÜMÜNE KADAR YORGUN ASFALT FREZE İLE KALDIRILDI, YERİNE YENİ ASFALT DÖKÜLDÜ. ÇALIŞMALAR TRAFİĞİN AKSAMAMASI AMACIYLA SAAT 21.00-06.00 ARASINDA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

ISPARTA BELEDİYESİ GEÇEN PAZARTESİ

Isparta Belediyesi geçen pazartesi günü Özkanlar Kavşağı bölgesinden başlattığı ve 3 etap halinde 10 Temmuz’da tamamlamayı planladığı asfalt çalışmalarının birinci etabını yol çizgileriyle tamamlayarak sürücülerin kullanımına sunarken, diğer taraftan da ikinci etap çalışmalarında da önemli mesafe kat etti. İlk etabı Kaymakkapı Meydanında son bulan çalışmaların 2.etabı olarak da dün Dalboyunoğlu Hamamı ve arkasındaki Zübeyde Hanım Caddesi, Orduevi bölümüne kadar yorgun asfalt freze ile kaldırıldı, yerine yeni asfalt döküldü. Çalışmalar trafiğin aksamaması amacıyla saat 21.00-06.00 arasında gerçekleştiriliyor.

Çalışmaların gece akşam saatlerinden sabahın ilk ışıklarına kadar yapılması ve trafiğin aksatılmamasından dolayı esnaf ve vatandaşlar da yapılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür ettiler. Esnaf, “İşlerimiz sabah ve akşam üstleri daha yoğun olduğu için çalışmaların gece yapılmasından dolayı memnunuz. İşlerimiz aksamıyor. Isparta’mız yenileniyor, ışıklar değiştirildi, cadde çok güzel aydınlandı. Bu cadde dükkanların ışıklarıyla aydınlanıyordu ” dediler.

Özkanlar Kavşağı bölgesi, Mimar Sinan Caddesi, Kaymakkapı Meydanı, Zübeyde Hanım Caddesindeki çalışmalar tamamlanırken, 3.etapta ise çalışmalar 6 Mart Caddesi, Subay Lojmanlarına kadar olan bölgede devam edecek.