Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İş Adamı Bekir Kılıç Trafik Kazalarına dikkat çekti

Geçtiğimiz ay Kahramanmaraş ve

Geçtiğimiz ay Kahramanmaraş ve bölgede ilk Sigorta Brokerliği şirketini kuran İş adamı Bekir Kılıç, son zamanlarda yaşanan trafik kazalarına ilişkin vatandaşları dikkatli olması gerektiği konusunda sosyal medyada paylaşım yaptı.

Kahramanmaraş’ta Sigorta Hane gibi önemli bir firmanın Yönetim Kurulu başkanlığını yapan ve geçtiğimiz ay Kahramanmaraş’a bir ilki getiren Magarsus Sigorta Brokerliği A.Ş.  Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Kılıç sosyal medya paylaşımında trafik kazalarını dile getirdi.

İş Adamı Kılıç2ın paylaşımında şu ifadeler yer aldı;

LÜTFEN DİKKATTEN DAHA DİKKAT

Artık gün geçmiyor ki değil saatler dakikalar geçmiyor ki şehrin farklı bir yerinde ve yine artık maddi hasarlı ve hafif yaralı durumları da geçtik ağır yaralı ve ne yazıkki ÖLÜMLÜ kaza haberleri ile üzülüyoruz.

Yaz aylarının gelmesiyle artan MOTOSİKLET kazaları da çok ciddi ağır sonuçlarla sonlanıyor.

Ana yollara öğrencilerin KONTROLSÜZ bir şekilde bırakıldığı noktalar da adeta kazaya davetiye çıkarmaktadır.

Hızlı ,kontrolsüz ve sabırsız sürücüler ise adeta pimi çekilmiş bomba gibi trafikte seyrediyor.

Hepimiz şoförüz,yayayız,ebeveyniz,öğrenciyiz kısacası hepimiz ayrı risklerle karşı karşıyayız. O halde bu sabırsızlık nedir, bu saygısızlık nedir, bu acele nedir Allah aşkına. Kendim de dahil olmak üzere elbette hata , kaza yapabiliriz ama artık gelinen durum hatadan kaynaklı kazaların ötesine geçip resmen göz göre göre kazaya sebebiyet vermeye gelmiştir.

Trafikte her geçen gün kontrolden çıkan bu durum sinyalizasyon ya da engeller koyarak çözülecek bir durumunda ötesine geçmiştir.Ayrıca sadece akademik eğitimle de çözülecek bir durum değildir.

Aileden başlayan insani , vicdani ve ahlaki eğitimle ancak yol alabiliriz.

LÜTFEN biraz daha dikkat,saygı,tahammül,hassasiyet…