Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İBRAHİM TÜRKİŞ VE ŞAHİN HOPUR’A TEŞEKKÜR

Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu,

Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu, Türkiye Yıldızlar Karakucak Şampiyonası’nı düzenleyerek yine büyük bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz Pazar günü Kahramanmaraş’ın Türkoğlu ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Karakucak Güreş Şampiyonası’nın gerçekleşmesinde büyük katkıları olan Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu, şimdi de Çorum’un Mecitközü ilçesinde Türkiye Yıldızları Karakucak Güreşleri’ni organize ediyor.

Türkiye’nin en iyi pehlivanlarının katılacağı bu büyük organizasyon, 9 Haziran 2024 Pazar günü Mecitözü Elvançelebi Ermeydanı’nda yapılacak.

Mecitözü Kaymakamlığı ve Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu’nun ortaklaşa düzenlediği şampiyona, güreş severler tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor.

Çorum Ata Sporumuz Güreşi Koruma ve Yaşatma Derneği, Türkiye Güreş Şampiyonasının Çorum Mecitözü’nde yapılmasında büyük katkı ve emekleri olan Türkiye Güreşler Federasyonu Başkanı İbrahim Türkiş ve Başkan Vekili Şahin Hopur’a teşekkür etti.

Derneğin yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verildi:

“Türkiye şampiyonasını genç yaşta aramızdan ayrılan Selçuk Şahin adına yapılmasını sağlayan Federasyon Başkanımız İbrahim Türkiş’e ve Başkan Vekilimiz Şahin Hopur’a camia olarak şükranlarımızı sunarız. #seniunutmayacağız Selçukasya, Şahin Ermeydanlarında büyük emeğin var.”

Şampiyonaya tüm güreş sever halkımız davetlidir. Bu önemli etkinlikte, hem genç yaşta kaybettiğimiz Selçuk Şahin’in anısı yaşatılacak hem de Türkiye’nin en iyi güreşçileri bir araya gelerek izleyenlere unutulmaz anlar yaşatacak.