Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İba: “Bu Memleket Hizmet Bekliyor”

İba: “Bu Memleket Hizmet
İba: “Bu Memleket Hizmet Bekliyor”
AK Parti Düziçi Belediye Başkanı Mustafa İba, düzenlediği mitingde Düziçi için planladığı büyük projeleri açıkladı. İba, belediye hizmet binası, büyük cami, hükümet konağı ve millet bahçesi gibi önemli yatırımlarla Düziçi’nin çehresini değiştireceklerini belirtti.
Düziçi’nde AK Parti Belediye Başkanı Mustafa İba’nın düzenlediği miting, ilçenin geleceğine dair umutları yeşertti. “Bu memleket hizmet bekliyor” diyerek sözlerine başlayan Başkan İba, eleştirilere projelerini hayata geçirerek yanıt vereceklerini vurguladı. İba, Düziçi için planladıkları belediye hizmet binası, büyük cami, hükümet konağı ve özgün bir millet bahçesinin inşası gibi dönüştürücü projeleri paylaştı. Bu projelerin, ilçenin sosyal ve kültürel yaşamına katkı sağlayacağını ve vatandaşların yaşam kalitesini artıracağını ifade etti.
Eleştirilere karşı birlik mesajları veren İba, geçmiş dönemde yapılan eleştirilere rağmen, teşkilat olarak birlik ve beraberlik içinde hareket ettiklerini, hiçbir dış müdahalenin bu birliği bozamayacağını ifade etti. “Burası AK sevda, burası AK Parti,” diyerek, partisinin Düziçi’nde güçlü bir şekilde var olduğunu ve bencillik yerine hizmet ruhuyla hareket ettiklerini vurguladı.
Konuşmasını gurbette çalışan Düziçililere selam göndererek ve önümüzdeki bayramların birlik ve beraberlik içinde kutlanacağının altını çizdi.