Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hemşehrimiz Ahmet Satan “dan 4 kitap

Hemşehrimiz Ahmet Satan, Siz

Hemşehrimiz Ahmet Satan, Siz Hiç Kaybettiniz mi, Son Kale, Mantar Tepesinin Askerleri adlı kitapları yayınlandı.
Siz Hiç Kaybettiniz Mi?
Siz hiç kaybettiniz mi? Okumak ve anlamak; hayatın içerisindeki her bireyin hayatına etki esen, bizim de hayatımızda kendimize sormamız gereken bir çok soruların cevabını bulmuş olacağız.
SON KALE
Her gün akşamları insanlar evlerine dönerken evine dönemeyen bedenler vardı.
Kale tepede tören vardı.
Işıkları sönmüş ocakların, ışıkları yansın diye kendilerini görev yaptıkları Üsse feda eden iki kahramanın öyküsünü anlatan bu eser gerçek hayattan alınmış bir hayatın öyküsünü anlatıyor.
Mantar tepesinin Askerleri
Savaş iki rakip arasında yapılan . Aklın akılla mücadelesidir. Kim daha çok aklını kullanarak savaşırsa o taraf galip gelir. Savaşta hile ile hareket etmek savaşın gidişatını belirler .
Ahmet SATAN
1989’da Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk, orta ve lise hayatını burada tamamladı. 2006-2012 yılları arasında Turizim otelcilik sektöründe çalışmış olup 2010-2012 yılları arasında departman müdürlüğü yaptı. 2012 yılında Turizm otelcilik sektörünü bırakarak Ordu Mensubu olarak çalışmaya başladı. 2017-2022 yılında Sosyal Hizmetler Bölümünden mezun oldu.
Yazarın ilk kitabı 2022 yılında yayımlanan “Siz Hiç Kaybettiniz Mi “ isimli romanıdır. Okurlardan tam not alan ve Yayınevinin en çok satılanlar listesinde uzun süre yer aldı. 2’nci kitabı “Mantar Tepesinin Askerleri” isimli hikaye kitabıdır.
3’üncü kitabı “Son Kale” ile halkın yaşanmış olaylarını ele alan yazar bu eseri ile yayınevinde satış rekorları kırdı.
2023 yılında Adana Şehit ve Gazi Derneğinde imza günü gerçekleştiren yazar gelirin tamamını Şehit ve Gaziler derneğine bağışladı.
Şu an 35 yaşında olan yazar Ahmet SATAN bekar olup Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapmaktadır.