Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hayat Yeniden Vakfı Açılış Galası ve Kırmızı Bisiklet Projesi Lansmanı

Kahramanmaraş’ın özgün ve anlamlı
Kahramanmaraş’ın özgün ve anlamlı çalışmalarına ev sahipliği yapmaya hazırlanan Başkan Fırat Görgel, Hayat Yeniden Vakfı Açılış Galası ve Kırmızı Bisiklet Projesi Lansmanı’nda önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Görgel, özellikle 6 Şubat depremlerinin etkisi altında kalan şehirlerinde sivil toplum kuruluşlarının desteğine vurgu yaparak, “Hayat Yeniden Vakfı’nın başlatmış olduğu bu iyilik hareketinin hayırlara vesile olmasını diliyorum. İyilik paylaştıkça çoğalır” dedi.

Programa katılan AK Parti Grup Başkan Vekili Bahadır Yenişehirlioğlu ise duygularını şu şekilde ifade etti: “Kahramanmaraş’ın bende çok ayrı bir yeri var. Buranın hemşehrisi gibi görüyorum kendimi. Kahramanmaraş’ın toprağında garip bir tılsım var. İnsanı kendine çekiyor. Sanat hayatım da burada başladığı için bu şehir benim için müstakil bir yere sahip. Bu güzel hareketin burada başlıyor olması ve buradan yayılacak olması da çok güzel.”

Ünlü oyuncu Hülya Koçyiğit ise Kahramanmaraş’ta doğan bu iyilik hareketini vurgulayarak şunları dile getirdi: “Bugün bir araya gelmemize vesile olan kahraman yürekli kadınlar, gerçekten çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunabilmek, onları yalnız bırakmamak ve topluma kazandırmak için var güçleriyle gönülden çalışıyorlar. Projede yer alan, emeği geçen herkesi canı gönülden kutluyorum.”

Bu anlamlı etkinlik, Kahramanmaraş’ın birlik ve dayanışma ruhunu bir kez daha ortaya koyarak, topluma ilham veren bir hareketin başlangıcına ev sahipliği yapıyor.