Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Havalimanı Caddesi’nde yol düzenleme çalışması yapılacak

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AKSU İLÇESİ, HAVALİMANI CADDESİ VE KARDEŞKENTLER CADDESİ ÜZERİNDE YOL DÜZENLEME ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRECEK. 17 TEMMUZ PAZARTESİ SAAT 09.00’DA BAŞLAYACAK ÇALIŞMA KAPSAMINDA YOL DARALTMASI YAPILACAĞINDAN SÜRÜCÜLERİN DİKKATLİ OLMASI İSTENDİ.

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ AKSU

Antalya Büyükşehir Belediyesi Aksu ilçesi, Havalimanı Caddesi ve Kardeşkentler Caddesi üzerinde yol düzenleme çalışması gerçekleştirecek. 17 Temmuz Pazartesi saat 09.00’da başlayacak çalışma çerçevesinde yol daraltması yapılacağından sürücülerin dikkatli olması istendi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı Yapım İşleri Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından Aksu ilçesi, Havalimanı Caddesi ve Kardeşkentler Caddesi üzerinde yol düzenleme çalışması yapılacak. 17 Temmuz Pazartesi günü başlayacak çalışma çerçevesinde Havalimanı Caddesi üzerinde saat 09.00’dan itibaren yol daraltması yapılacak. Yoğun bir çalışma yapılarak en kısa sürede yolun trafiğe açılması planlanıyor. Bu sürede sürücülerin dikkatli olması istendi.