Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GÖRGEL; “VATANDAŞIMIZIN SIKINTISINI ÇÖZMEK İÇİN BURADAYIZ”

Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir

Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, seçim çalışmaları kapsamında Samsun Çarşısında deprem şehitleri için düzenlenen yemek dağıtım programına katıldı. Başkan Adayı Görgel, Şehirde şu an büyük bir çalışma var, Biz Ak Parti olarak şehrimizi daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için tüm teşkilatımız ile çalışıyoruz” dedi.

Başkan Görgel, Samsun Çarşısı esnafı tarafından tertip edilen Deprem Şehitleri anısına yemek ikramında programına katıldı.

Trabzon Caddesi ve Samsun Çarşısı esnafları iş birliğiyle 6 Şubat Depremlerinde hayatını kaybeden deprem şehitleri için Cuma namazı sonrası yemek ikramında bulundu. Yemek ikramına katılım sağlayan Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Fırat Görgel ikram sonrası yaptığı açıklamada “İl başkanımızla beraber Samsun Çarşısı’ndayız. Samsun Çarşısı’nda tabii sağ olsunlar vatandaşlarımız hassasiyet göstermişler. Deprem şehitlerimizle alakalı yemek ikramında  bulunuyorlar. Özellikle deprem şehitlerimize biz de bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum.  İnşallah Rabbim mekanlarını  cennet etsin. Biz de bugün inşallah esnaflarımızla beraberiz. seçim süreci gayet güzel geçiyor. Herhangi bir sıkıntı yok. Allah’a şükürler olsun vatandaşlarımızın geri dönüşlerini çok iyi alıyoruz. Vatandaşlarımızın bize karşı güvenlerini görüyoruz. İnşallah bizler de bunun için her geçen gün daha fazla çalışmaya çalışıyoruz. Aksi bir program görmedik açıkçası sahada.”

“BİZDEN BEKLENTİLER OLDUKÇA FAZLA!”

“BİZDEN BEKLENTİLER OLDUKÇA FAZLA!”

31 Martta göreve geldiği takdirde 6 şubat yaralarını sarmak için mücadele edeceklerini ifade eden Başkan Adayı Görgel “Vatandaşlar Şehir’in her noktasında sıkıntı içerisinde açıkçası. Eşyalarıyla alakalı sürecin uzanması, Sanayide uzanmasına gerekli tarihler var. Vatandaşların bir kısmı konutlara yerleşti. Bununla  ilgili memnuniyet var. İşte konteynerde kalan vatandaşlarımız var. Onların süreci inşallah bu konuda devam edecek. Yani şehir’in her tarafında farklı talepler var. Çünkü burası deprem bölgesi. Diğer ilçelerden daha farklı talep yoğunluğu mevcut” dedi.

“CUMHURBAŞKANIMIZ İLE BERABER KAHRAMANMARAŞ’A ÇOK CİDDİ ÖZEN GÖSTERİYORUZ”

Sorunları seçim çalışmaları kapsamında not aldıklarını ve çöze çöze mesafe kat ettiklerini dile getiren Görgel, “Allah’a şükürler olsun 6 Şubat’tan itibaren de Sayın Cumhurbaşkanımız ile beraber Kahramanmaraş’a çok ciddi özen gösteriyor. Tabii ki daha yvatamadığımız yerler var. Onlara bir an önce kanunu çektik ama önemli işler de yapıyor. Hastanelerimiz yapılıyor. Okullarımız da yapılıyor şu anda. Gerçekten bunlardan çok daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Şehrimizi bu vesileyle daha gelişmiş bir şehir haline getirmek istiyoruz. Şimdi şehir merkezinde ummalı bir çalışma var. İnşallah şehir merkezine bir an önce ayağa kaldırmak lazım. Çünkü burası bu şehrin kalbi. Herkesin olduğu yer ve dışarıdan gelen vatandaşların ilk geldiği, gördüğü yerler açıkçası. O yüzden bir an önce buraları da ayağa kaldırmaya çalışıyoruz. Elhamdülillah. Biz çaba içerisinde tüm kurumlar hizmet etmeye çalışıyor” ifadelerini kullandı.