Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Görgel: Şehirlerimizin refahını artıracağız

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, DOĞAKA 114. Yönetim Kurulu Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, şehrin geleceği için önemli projelerin devam edeceğini vurguladı. Görgel, “Paydaşlarımızla birlikte deprem sonrası yeniden inşa sürecine yönelik yatırım ve projelerin yanı sıra sanayide verimlilik ve yeşil dönüşüm, kırsalda ekonomik çeşitliliğin artırılması ve turizm altyapısının iyileştirilmesi gibi alanlarda çalışmalarımız sürecek” dedi.

DOĞAKA’nın Şairler Tepesi’nde düzenlenen toplantısına katılan Başkan Görgel, Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, Hatay Valisi Mustafa Masatlı, Osmaniye Belediye Başkanı İbrahim Çenet ve birçok kurum temsilcisiyle bir araya geldi. Görgel, toplantıda yapılan değerlendirmelerde şehirlerin genel gelişimi için planlanan projelerin hayata geçirilmesine devam edeceklerini ifade etti.

Başkan Görgel, konuşmasında şehirleri her alanda ileriye taşıma hedeflerine vurgu yaparak, “Sosyal altyapıyı güçlendirecek, kadın ve gençler için yeni istihdam olanakları yaratacak projelerimizi hayata geçirerek şehirlerimizin refahını artıracağız” diye belirtti.

Toplantının şehirler ve ülke için olumlu sonuçlar doğurmasını temenni eden Başkan Görgel, DOĞAKA’nın yönetim kurulu toplantısının verimli geçtiğini sözlerine ekledi.