Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GÖRGEL PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK

Cumhur ittifakı Ak Parti

Cumhur ittifakı Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı av. Fırat Görgel, 2 Mart Cumartesi günü gerçekleştireceği proje tanıtım toplantısında Kahramanmaraş’a yapmayı planladığı projelerini anlatacak. Toplantıya Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ta katılarak Kahramanmaraş spor camiasının uzun yıllardır özlemle beklediği Stadyum Projesini netleştirecek.

2 Mart Cumartesi günü saat 14:00’te Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezinde Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Fırat Görgel’in Proje Tanıtım Toplantısına Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak konuk olacak.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Fırat Görgel, seçim çalışmalarını sürdürürken diğer yandan da ‘bir Fikrim var’ projesi ile ilgileniyor.

Bilindiği gibi Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, Kahramanmaraş’ın geleceğini şekillendirmek için birfikrimvar.firatgorgel üzerinden vatandaşların fikirlerini bekliyor.

Fırat Görgel’in liderliğindeki “Şehrin Geleceğini Şekillendirme Projesi: BirFikrimVar,” Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adaylığı kapsamında, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik yoğun bir çalışma temposuyla devam ediyor. Görgel, “Fikirlerinizi hayata geçirmek için biz hazırız!” slogunu benimseyerek, yeni bir projeyi hayata geçirme kararı almış durumda.

Fırat Görgel, “Değerli Hemşehrilerimizle Birlikte Kahramanmaraş’ı Yeniden İnşa Ediyoruz” vizyonuyla şehrin yeniden yapılanması ve katma değer sağlama hedefine odaklanıyor. Görgel, vatandaşların fikirlerini önemseyerek, “Değerli hemşehrilerimiz, birlikte yepyeni bir Kahramanmaraş inşa etmek için şehrimize değer katacak, hayatı kolaylaştıracak fikirlerinizi bizimle paylaşın” çağrısıyla, Kahramanmaraş için fikir ve düşüncelerin toplanması amacıyla bir kampanya başlattı.