Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Görgel: Konutların inşaasında son aşamaya gelindi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, şehrin geleceğine yönelik önemli adımların atıldığı Kentsel Tasarım Projesi alanında incelemelerde bulundu. Hükümet Bulvarı’ndaki Şehir Merkezi Kentsel Tasarım Projesi’nde 66. Hükümet Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Görgel, burada yaptığı açıklamada, konutların inşasının son aşamaya geldiğini belirtti.

Başkan Görgel, “Hamdolsun konutlarımızın inşasında artık son aşamaya gelindi. Çok kısa sürede burası da tamamlanarak hak sahiplerine teslim edilecek. Alt ve üstyapısıyla çok daha dirençli ve yaşanabilir Kahramanmaraş’ın imarı ve inşası noktasında yoğun gayretimizi sürdürüyoruz” dedi.

Ayrıca, AK Parti İl Başkanı Cüneyt Doğan ve Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı’nın da katıldığı incelemelerde Başkan Görgel, yeni Kahramanmaraş’ın imarı ve inşası noktasında tüm alanlarda çalışmaların hızla devam ettiğini vurguladı. Görgel, şehrin geleceğine güvenle yükseldiğini belirterek, kalıcı konutların yapımında da önemli aşamalar kaydedildiğini ifade etti.

Başkan Görgel’in incelemeleri, Kahramanmaraş’ın geleceğine yönelik umut verici gelişmelerin yaşandığı bir dönemde gerçekleşti.