Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GÖRGEL; “GENÇLERLE BULUŞMAK BENİ MUTLU EDİYOR”

Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir

Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel günün temposunun setresini Gençlerle Gençlik durağında attı.

Kahramanmaraş Binevler Uzun Çarşıda Çay bizden, Muhabbet sizden diyerek kurulan Gençlik durağını ziyaret eden Uzun Yıllar Ak partinin her kademesinde görev yapıp işe Gençlik kolları ardından birçok kademede görev alıp 31 Mart Seçimlerinde ise Cumhur Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Tarafından Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Av. Fırat Görgel, Onikişubat Avcılar, Ilıca ve Kavlaklı mahallesi ziyaretleri sonrası gençlerle kahve molası verdi.

31 Mart yerel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına ara vermeden devam eden Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ile Onikişubat İlçesi’nde yer alan Avcılar ve Ilıca Mahallesi’nde esnafları ziyaret ederek sorunlarını ve isteklerini dinledikten sonra akşamın geç saatlerinde Gençlerle kahve molası verdi.

“ONLARLA OLMAK MOTİVASYONUMU ARTIRIYOR”

Ziyarette Gençlerle bir arada olmanın mutluluğunu ifade eden Gençlerin arasında olmaktan onları dinlemeyi sevdiğini ifade eden Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel, “Programlarımızdan sonra Ilıca, Kavlaklı. Programlarımızdan sonra kendimizi gençlerimize yanına attık. Çünkü burada gerçekten moral motivasyonumuz her gün artıyor. Akşam vakitlerinde gençlerimizin burada biliyorsunuz kahve durağı. Çay bizden, sohbet sizden durağı var. Burada genç kardeşlerimizle beraber her gün bir muhabbet, sohbet ortamı oluşuyor. Ben de programlarımızı bitirdikten sonra onlara katılayım istedim. Onlarla beraber muhabbet ettik. Onların şehrimize dair düşüncelerini dinledim. Ben de kendi düşüncelerimi onlarla paylaştım. Yani şehre beraber yapmak istediğimiz çok şey var. Genç kardeşlerimizle. İnşallah onları tek tek yapacağız. Onların şehrin kalitesini, niteliğini değiştirmeye yönelik çok güzel planları, projeleri var. Bizlerle paylaşıyorlar. İnşallah bizler de yetki aldığımız takdirde onların bu fikirlerine, bu heyecanlarına, bu vizyonlarına ortak olacağız. Belediyemizde bunları gerçekleştireceğiz ve tüm gençlerimizin hizmetine sunacağız. Güzel şeyler yapacağız inşallah genç kardeşlerimizle. Ben onları çok tebrik ediyorum bir defa ortaya koydukları bu vizyondan dolayı. İnşallah bizler de onların yüzünü kara çıkartmayacak güzel işlere imza atarız ve şehrimizi her geçen gün daha yaşanılabilir, daha konforlu bir hale getiririz. Yeniden beni ağırladıkları için de ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum onlara” ifadelerini kullandı. Gençler ise Ak Gençlik Seninle Gurur duyuyor sloganları ile alanı inletti. Program gençlerle fotoğraf çekimi ile sona erdi.