Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Görgel: El birliğiyle Kahramanmaraş’ımızı eskisinden çok daha iyi yerlere taşıyacağız

Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat

Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, İlçe Belediye Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, ilçe belediye başkanlarını makamında ağırlayarak bir araya geldi. Başkan Görgel, yapılan istişarelerin ardından, Kahramanmaraş’ın geleceği için birlikte çalışma mesajı verdi.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucunda göreve başlayan ilçe belediye başkanlarını tek tek tebrik eden Başkan Görgel, yeni dönemde birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. İlçe belediye başkanlarının katılımıyla gerçekleşen istişare toplantısının ardından bir değerlendirme yapan Başkan Görgel, şehirlerinin geleceği için ortak hareket etme çağrısında bulundu.

Başkan Görgel, yaptığı açıklamada, “Bugün ilçe belediye başkanlarımızın tamamını Büyükşehir Belediyemizde misafir ederek hep birlikte ilk toplantımızı gerçekleştirdik. Şehrimize dair istişarelerde bulunduk. İnşallah ayırmadan, ayrışmadan hep birlikte şehrimize hizmet edecek ve yeni Kahramanmaraş’ın inşası için büyük bir koordinasyon ve özveriyle çalışacağız. El birliğiyle Kahramanmaraş’ımızı eskisinden çok daha iyi yerlere taşıyacağız. Bu noktada destek ve gayretleri için tüm belediye başkanlarımıza teşekkür ediyoruz. Rabbim muvaffak eylesin.” şeklinde konuştu.

İlçe belediye başkanlarıyla gerçekleştirilen bu toplantının, Kahramanmaraş’ın gelişimi ve ilerlemesi için önemli bir adım olduğu belirtiliyor. Başkan Görgel’in vurguladığı gibi, birlik ve koordinasyon içinde hareket edilmesiyle, Kahramanmaraş’ın geleceğine yönelik sağlam adımlar atılması hedefleniyor.