Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Görgel; “Birlikte çözeceğiz, çözülemeyecek bir sorunumuz yok”

Cumhur İttifakı Ak Parti

Cumhur İttifakı Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Avukat Fırat Görgel esnaf ziyaretine devam ediyor.

Ak Parti kurulduğu günden bu yana partinin içinde her kademede görev alan Ak parti ve Cumhur İttifakı adayı Fırat Görgel, ” Her türlü meseleleri biliyorum bunları çözmek için geldim, bu şehri sizinle birlikte ayağa kaldıracağız ” dedi.

6 Şubat Depremleri sonrasında Kahramanmaraş merkez ve köylerindeki yıkımı çok iyi bildiğini İl Başkanı olarak hepsi ile bire bir ilgilendiğini söyleyen Fırat Görgel, ” inşallah 1 Nisan dan sonra bunları icra makamı olarak sizlerle birlikte çözeceğiz, çözülemeyecek bir sorunumuz yok” dedi.

“ŞEHRİMİZ ŞANTİYE ALANI GİBİ HUMMUALI ÇALIŞMALAR VAR”

Şazibey Mahallesinde esnaf ziyareti yapan Başkan Fırat Görgel, “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan güçlü iradesi ile TOKİ, çalışıyor, Kurumlar çalışıyor, bizler belediye olarak çalışacağız seneye bugünlerde farklı konuları konuşuyor olacağız biz sizlerden 31 Martta güçlü destek istiyoruz. Kahramanmaraş’ın inşası noktasında gerçekten devletimizin çok ciddi manada hummalı bir çalışma sergilediği bir alan. Onları da bu vesileyle yerinde bir kez daha görelim istedik. Yani şehrin adeta merkezinde her taraf şu anda şantiye alanına dönmüş durumda. İnşallah kısa bir süre içerisinde hem buradaki konut Hem iş yerlerimizi ayağa kaldıracağız. Bizler de nasip olur 31 Mart’ta milletimizin teveccühüyle göreve gelirsek buranın yollarıyla yeniden reaksiyon alanlarıyla tüm belediye hizmetleriyle gerçekten 4 X4’lük tertemiz bir yer haline tekrar geçireceğiz” dedi.

“GİTTİĞİMİZ YERDE SEVGİ SELİ İLE KARŞILANIYORUZ”

İlçe ilçe gezen Başkan Adayı Görgel; Önceki gün Nurhak, Elbistan ziyaretlerimiz oldu. Gerçekten hem Nurhak, hem de Elbistan da iyi karşılandık. Ben zaten ilçelerimizden iyi duyumlar da alıyordum. Daha önce gittiğimde de güzel görmüştüm ama bu gittiğimizde hem Nurhak hem de Elbistan’ı çok çok iyi gördüm partimiz açısından, Cumhur İttifakımız açısından. Nurhak da ben uzun yıllar gerçekten orası belediyecilik anlamında yani ilçe belediyelerimiz ne yazık ki oraya hizmet etmediler. İnşallah bu dönem Cumhur İttifakı’yla beraber orada iyi bir belediyecilik anlayışına gideceğiz. Büyükşehir ilçe belediyesi el ele verip Nurhak’a güzel işler yapacağız. Elbistan’da da biliyorsunuz aday değişikliği yaşandı. Orada yeni gösterilen adaya da güzel bir teveccüh gördüm. Sağ olsunlar hem eski adaylarımız hem mevcut belediye başkanımız hem mevcut şu anda gösterilen adayımız. Birlik beraberlik içerisinde uyum içerisinde bir görüntü verdiler. Yani bu Cumhur İttifakı’nın, AK Parti’nin eh bugüne kadar duruşu anlamında, makam, mevki’ye bakışı anlamında, bunların önemli olmadığı, bunun bir bayrak yarışı olduğunu benimsemesi anlamında aslında güzel bir örnek. Elhamdülillah tüm teşkilatlarımızla, tüm adaylarımızda bunu görebiliyoruz” dedi.

“ESNAFIMIZ GERÇEKTEN ORADA DA BİZLERE ÇOK BÜYÜK BİR TEVECCÜH GÖSTERDİLER”

Şehrimizin en büyük ilçesi Elbistan da büyük bir karşılama töreni ile karşılaştık. Orada Esnaf ziyaretleri de gerçekleştirdik. Esnafımız gerçekten Orada da bizlere çok büyük bir teveccüh gösterdiler. Ben Cumhur İttifakı olarak inşallah 31 Mart’ta bunun sandığa çok iyi bir hükümle yansıyacağını düşünüyorum. İnşallah tabii düşündüğümüz gibi olur” ifadelerini kullandı.

“TEŞKİLATIMIZLA BAŞKANLARIMIZIN ZİYARETLERİNE EŞLİK EDİYORUZ”

Ak Parti Onikişubat İlçe Başkanı Mücahit Kara ise Partiye ve Başkan Adaylarına gösterilen ilgiden dolayı teşekkür ederek yaptığı konuşmada; “Cumhur İttifakı Büyükşehir belediye başkan adayımızla birlikteyiz. Kuddusi Baba Bulvarı’ndayız. Bir taraftan da yine belki de yeni yapılacak kişilerin temelini atma noktasında hazırlıklar devam ediyor. İlçe Belediye başkan adayımız şu anda şehrimizin farklı bir bölgesinde yine esnaflarımızla bir araya geliyorlar. Tabii biz teşkilatlar olarak başkan adaylarımızı, milletvekillerimizi inşallah yarın bir gün şehrimizi daha yaklaşmadık yer, bırakmayacak şekilde. Almadık gönül bırakmadığı bir şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz. Bir taraftan tabii seçimle alakalı devam ediyor. Arkadaşlarımız onları takip ediyorlar. Günlerine göre eksiksiz bir şekilde işlemlerimizi yapmaya gayret ediyoruz. Milletimizden gelen talepleri elimizden geldikçe değerlendiriyoruz. Esnaflarımız dediler ki ya Başkan inşallah bu hızla devam etsin buradaki çalışmalar diye. Hiç şüpheleri olmasın Allah’ın izniyle Cumhurbaşkanımızın liderliğinde vekillerimiz inşallah bu noktada bu şehrimizin meydanının ayağa kalkması noktasında hızlı bir şekilde seçimden sonra da devam eder. Cumhur İttifakı’na güvenmeye devam etsinler. Belediye başkan adaylarımıza güvenmeye devam etsinler. Allah’ın izniyle bir Nisan’dan itibaren de yine milletimize hizmet aynı aşk var, aynı azimle, aynı gayretle inşallah biz çalışmaya devam edeceğiz diyorum. Sizlere de eşlik ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Hemşehrilerimize de hürmetlerimizi sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

“HAZIRIZ, KARARLIYIZ, YAPARSA AK PARTİ YAPAR DİYORUZ YİNE!”

Ziyarette vatandaşların Partiye ve Başkan Adaylarına duyduğu teveccühten memnun olduğunu dile getiren Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Cüneyit Doğan; “Bugün büyükşehir belediye başkan adayımız, ilçe başkanımız ve teşkilatlarımızla birlikte yine sahalardayız her gün olduğu gibi. Allah’ın izniyle 31 Mart seçimlerinde en büyük oy oranıyla inşallah partimizi en yüksek seviyelere taşıyacağız. Gördüğünüz gibi şehrimiz şantiye alanına çevrilmiş durumda. Kahramanmaraş yeniden ayağa kalkacak. Biliyoruz, Biliyorsunuz AK Parti, Esen ve hizmet belediyeciliği yapar. Yaparsa AK Parti yapar diyoruz yine. Hazırız, kararlıyız. İnşallah el birliğiyle şehrimizi ayağa kaldıracağız. Bütün belediye başkan adaylarımız şu anda hepsi sahadalar. Çok güzel projelerle inşallah şehrimizi şekilde donatıp 31 Mart’ta sevinçle, mutlulukla inşallah güzel günlere hep beraber adım atacağız” dedi.