Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gönülden gönüle kardeşlik köprüsü hayır çarşısı toplantısı

Dulkadiroğlu Halk Eğitimi Merkezi’nde

Dulkadiroğlu Halk Eğitimi Merkezi’nde “Gönülden gönüle kardeşlik köprüsü hayır çarşısı” toplantısı yapıldı.

Kurum Müdürü Feyzi Oğuz başkanlığında Dulkadiroğlu Halk Eğitimi Merkezi’nde düzenlenen toplantıda, Kurum Müdür Yardımcıları Mehmet Ceren, Ahmet Çetin Kılınç ve Selçuk Kaba ve usta öğreticileri bir araya geldi.

Toplantıda, 22-25 Temmuz 2023 tarihleri arasında İstanbul-Eyüp Sultan Kültür ve Sanat Merkezi’nde “Gönülden Gönüle Kardeşlik Köprüsü Hayır Çarşısı” adlı etkinlik ile ilgili Kurum Müdürü Feyzi Oğuz tarafından bilgi verildi. Dulkadiroğlu Halk Eğitimi Merkezi’nin de katılım sağlayacağı bu etkinlikte yapılabilecek çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Ayrıca kurum binası, çadır ve konteyner kentlerde afetzede vatandaşlara yönelik açılan kurslarla ilgili yaşanan aksaklıklar ve çözüm yolları görüşüldü. Toplantı Kurum Müdürünün başarı dilekleriyle sona erdi.

Deprem bölgesinde yaşanan felakete ilişkin Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 22-25 Temmuz 2023 tarihleri arasında İstanbul-Eyüp Sultan Kültür ve Sanat Merkezinde “Gönülden Gönüle Kardeşlik Köprüsü Hayır Çarşısı” isimli bir etkinlik gerçekleştirilecek ve bu etkinliğin tüm geliri yine deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın ihtiyaçları karşılanacak.

(Haber: İsmail KOYUNCU)