Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Göksun Belediye Başkanı Selim Cüce, Serdar Atalar’ı Yeni Görevinde Ziyaret Etti

Göksun Belediye Başkanı Selim

Göksun Belediye Başkanı Selim Cüce, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı olarak atanan Serdar Atalar’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Gerçekleşen ziyarette Başkan Cüce, Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel’in nitelikli ve deneyimli bir ekip oluşturduğunu belirtti ve yeni göreve atanan Atalar’ın bu ekibin bir parçası olarak başarılı işlere imza atacağına olan inancını dile getirdi.

Başkan Cüce, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Fırat Görgel beyin donanımlı ve tecrübeli kişilerden kurduğu yeni ekibi ile başarılı işlere imza atacağına inancım tamdır. Değerli kardeşimin bu görevleri başarıyla yerine getireceğine inanıyor, kendisine hemşerilerimiz adına hayırlı olsun dileklerimizi sunuyoruz.” şeklinde konuştu.

Serdar Atalar ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Göksun Belediye Başkanı Selim Cüce’ye teşekkür etti. Atalar, yeni görevinde Göksun ve Kahramanmaraş’ın kalkınması ve gelişimi için çalışacaklarını belirtti.

Başkan Cüce’nin, Kahramanmaraş’ın ilçeleri arasındaki işbirliğini ve dayanışmayı pekiştirmek adına gerçekleştirdiği ziyaret, bölgenin sosyal ve ekonomik kalkınması için önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.