Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Göksun Belediye Başkanı Selim Cüce: Kucaklaşmaya İhtiyacımız Var

Göksun Belediye Başkanı Selim

Göksun Belediye Başkanı Selim Cüce, ilçenin sosyal dokusunu güçlendirmek ve birlik beraberliği pekiştirmek adına önemli açıklamalarda bulundu. Cüce, 46 yıldır Göksun’un gelenek ve göreneklerini yaşatmak için çalıştığını ve bu mirası gelecek nesillere aktarmak için kararlı olduklarını belirtti.

Başkan Cüce, Göksun’da yapılacak her okula şehitlerin isimlerini vereceklerini ifade etti. Bu adımın, vatanları için şehit düşen kahramanların anısını yaşatmanın önemli bir simgesi olacağını vurguladı. Ayrıca, İstanbul’da eski Devlet Bakanı Ali Doğan’ı ziyaret ettiğini de dile getirdi.

Başkan Cüce, Göksun’un birlik ve beraberliğinin korunması gerektiğini vurgulayarak, “Göksun’da birlik ve beraberlik bozulursa, Afsin ve Elbistan’da da bozulur. Bu nedenle, ilçemizde kucaklaşmaya ve dayanışmaya ihtiyacımız var” dedi.

Göksun Belediye Başkanı Selim Cüce’nin bu açıklamaları, ilçenin sosyal ve kültürel hayatına dair önemli bir vizyonunun olduğunu gösteriyor. Birlik ve beraberliğin önemi üzerinde durarak, Göksun’un daha da güçlenmesi için çaba gösteriyor.