Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Giresun Uğur Anadolu Lisesi Öğrencilere Eğitim Desteği Veriyor

Giresun Uğur Anadolu Lisesi,

Giresun Uğur Anadolu Lisesi, geleceğin değerli bireylerine destek olmaya devam ediyor. Okulun düzenleyeceği sınavlarda başarılı olan öğrenciler, Uğurlu Gençlik Bursu’ndan faydalanma şansı elde edecekler.

Uğur Tanı Sınavı (UTS), 25 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00’da 8, 9 ve 10’uncu sınıf öğrencileri için, 1 Haziran Cumartesi günü ise 11’inci sınıf öğrencileri için gerçekleştirilecek. Sınav sonuçları ve mülakat değerlendirmesi neticesinde burs imkanı sağlanacak olan öğrencilerin, ülke genelindeki lise öğrencileri arasından seçileceği belirtildi.

Uğur Eğitim Kurumları İcra Kurulu Başkanı Hüseyin Yücel, “Uğur Okulları olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizle geleceğe yön verecek gençleri desteklemekten gurur duyuyoruz. Giresun Uğur Anadolu Lisesi’nin sağlayacağı burslarla ülkeye değer katacak gençlerin yetişmesine olan katkımızın, bizlerde ayrı bir heyecan yarattığını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Uğur Okulları Genel Müdürü Mustafa Çakır ise, “Uğur Okulları’nın eğitim anlayışı, bireyleri kişisel olarak geliştirirken uluslararası alanda da başarılar elde etmelerini sağlıyor. Uğurlu Gençlik Bursu ile Giresun’da yetişecek gençlerin, ülkemizi uluslararası alanda temsil edecek donanıma sahip olacağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.