Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

GAZETECİLERDEN ÇELİK VE DOĞAN’A ZİYARET

Kahramanmaraş’ta görev yapan gazeteciler,

Kahramanmaraş’ta görev yapan gazeteciler, Çağlayancerit Hastanesi Başhekimi Kadir Çelik ve Sağlık-Sen İlçe Temsilcisi Recai Can Doğan’ı ziyaret ettiler.

Çağlayancerit İlçesi’ne gerçekleştirdikleri ziyaret kapsamında, Niyazi Kara, (habernik), Şahin Efe (Aksu Haber Gazetesi), İlker Yiyen (Andırın Postası Editörü ve marasexpress genel koordinatörü) ve Bilal Evran (memleket46) geçtiğimiz günlerde Çağlayancerit Hastanesi Başhekimliği görevine getirilen Kadir Çelik’i makamında ziyaret ederekhayırlı olsun dileklerinde bulunarak bir süre sohbet ettiler.

Çağlayancerit Hastanesi’nde 2 yıldan bu yana hekim olarak görev yapan Kadir Çelik’in Başhekimliğe atanmasıyla ilgili gazetecilerle samimi bir sohbet gerçekleştirdi. Çelik’in güler yüzlü ve samimi tavırları, göreve hakim olmasıyla birlikte Çağlayancerit halkı için büyük bir şans olduğu ifade ediliyor.

RECAİ CAN DOĞAN’DA ZİYARET

Ayrıca, gazeteciler Sağlık-Sen Çağlayancerit İlçe Temsilcisi Recai Can Doğan’ı da ziyaret ettiler. Çağlayancerit Devlet Hastanesi’nde Diş Teknisyeni olarak görev yapan Recai Can Doğan, uzun yıllardır hizmet veriyor ve Sağlık-Sen İlçe Temsilciliği görevini başarıyla sürdürüyor.

Gazeteciler ziyaretlerin samimi misafirperverlikle geçmesi dolayısıyla, Çağlayancerit Başhekimi Kadir Çelik’e ve Sağlık-Sen Çağlayancerit İlçe Temsilcisi Recai Can Doğan’a teşekkür ettiler.