Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

FENERBAHÇELI DAMAT’A GALATASARAY KAŞKOLU

Gazeteci Ail Tatar’ın Futbol

Gazeteci Ail Tatar’ın Futbol tutkusu en mutlu gününü etkilemedi.

Mutluluğa evet diyen Gazeteci Ail Tatar, mutlu gününde Futbol fanatizim’i kenara bıraktı ve tuttuğu takım Fenerbahçe’nin ezeli rakibi Galatasaray’ın Kaşkol takısını boynuna astı.

Düğün gecesi Meslektaşları tarafından hazırlanan ve üzerine TL asılarak takı tasarrım yapılan Galatasaray kaşkolu ile karşı karşıya kalan damat Ali Tatar mutlu gününün cilvesine katlandı.

En yakın arkadaşları tarafından yapılan Futbol fanatizim süprizine boyun eğen mutlu çift takı törenini Galatasaray kaşkolu ile geçirdi ve mutlu günün bozulmasına izin vermediler.

Kahramanmaraş’ta Bugün gazetesinde uzun yıllardır grafikerlik yapan Nigar ve Mehmet Tatar’ın yakışıklı oğlu Ali Tatar, hayatını Aysel ve Müjdat Tatar Ailesinin güzeller güzeli kızları Gül Tatar ile birleştirdi. Çift, 10 Temmuz Çarşamba günü Green Garden Düğün Salonu’nda düzenlenen muhteşem düğün merasimi ile dünya evine girdi.

Gelin Gül Tatar’ın zarafeti ve güzelliği, damat Ali Tatar’ın şıklığıyla birleşince, misafirler gözlerine inanamadı. Düğüne katılan aileler, dostlar ve meslektaşlar, çiftin mutluluğuna ortak oldu ve gece boyunca eğlendi. Özel günde yanlarında olan sevdikleriyle birlikte unutulmaz anılar biriktiren Damat Ali Tatar ve Gelin Gül Tatar, bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm dost ve akrabalarına teşekkür etti.