Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Erkenez Mahallesi Muhtarı Halil Tüfenk’ten Seçim Sonrası Teşekkür Mesajı

Erkenez Mahallesi Muhtarı Halil

Erkenez Mahallesi Muhtarı Halil Tüfenk, mahalle sakinlerine yönelik bir teşekkür mesajı yayınladı. Muhtarlık seçimlerinde üçüncü kez mahalle sakinlerinin desteğiyle yeniden seçilen Tüfenk, duygularını şu şekilde ifade etti:

“Değerli Erkenez Mahallesi Sakinleri;

Muhtarlık seçimlerinde üçüncü kez sizlerin desteğiyle yeniden seçilmekten büyük bir onur ve gurur duyuyorum. Bana gösterdiğiniz güven ve destek için içtenlikle teşekkür ederim. Sizlerin desteği ve katılımı olmadan bu başarıya ulaşamazdım. Yanımızda olan herkese desteklerinden dolayı teşekkür ederim.

Seçim sürecinde verdiğiniz destek, samimiyetiniz ve katılımınız benim için çok değerlidir. Yeni dönemde de mahallemiz için daha iyi hizmetler sunabilmek adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Mahallemizi daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha huzurlu bir yer haline getirmek için birlikte çalışacağız.

Yine desteğiniz için teşekkür eder, her zaman yanınızda olmaktan gurur duyacağımı belirtmek isterim.”

Halil Tüfenk’in bu açıklaması, mahalle sakinlerine karşı duyduğu sorumluluk ve minnettarlığını yansıtıyor. Tüfenk, mahallesini daha iyi bir yer haline getirmek için çalışmalarına devam edeceğini ve sakinlerin desteğiyle bu hedefe ulaşacaklarına olan inancını dile getiriyor.