Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Emekli olan personellere veda yemeği düzenlendi

Andırın Orman İşletme Müdürlüğünde
Andırın Orman İşletme Müdürlüğünde emekli olan çalışanlar veda yemeğinde buluştu.
  Andırın Orman İşletme  Müdürlüğünde uzun yıllar hizmet eden ve 2024 yılında  emekli olan Personellere veda yemeği ve plaket takdimi düzenlendi.
Andırın Orman İşletme Müdürlüğü yemekhanesinde düzenlenen veda yemeğine İlçe Kaymakamı Orhan Ayaz, Andırın Orman İşletme  Müdürü Yunus Kurtgöz, Öz Orman İş Sendikası Bölge Başkanı Ali Görgel, Andırın Orman İşletme  Müdür Yardımcısı Nihat Nurdoğan, İşletme Şefleri, İşletme Müdürlük çalışanları ve emekli olan personellerimiz katıldı.
  Yemek sonrası İlçe Kaymakamı Orhan Ayaz,  İşletme Müdürü Yunus Kurtgöz, Öz Orman İş Sendikası Bölge Başkanı Ali Görgel, emekli olan Mahmut Dalkıran(Personel Şefi), Mehmet Güden (Gözetleme Kulesi Personeli), Mustafa Kemal Burunsuz (Gözetleme Kulesi Personeli), Ali Kılınç (Depo Bekçisi), Yusuf Doğan (Depo Bekçisi), personellere hediyeler ve  plaket takdim ettiler.
Programda kısa bir konuşma yapan Andırın Kaymakamı Orhan Ayaz şunları söyledi. “Bu zamana kadar Andırın Orman İşletme Müdürlüğünde yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin. Bundan sonraki hayatlarınızda başarılar diliyorum” dedi.
  Andırın  Orman İşletme Müdürü Yunus Kurtgöz, “İşletme Müdürlüğümüzde emekli olarak ayrılan emektarlarımız ile bir araya geldik. Emekli olan mesai arkadaşlarımıza bundan sonraki yaşamlarında gönüllerince bir hayat yaşamalarını diliyorum” dedi.