Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EDELER BİZ YANINIZDAYIZ

Kahramanmaraş’ın en etkin ve

Kahramanmaraş’ın en etkin ve resmi tek taraftar Derneği Kahramanmaraş Edeler Taraftarlar Derneği yeni yönetime kaşkol hediye ederek her zaman yanınızdayız mesajı verdi.

TFF 3. Ligde mücadele edecek olan Akedaş Kahramanmaraş İstiklalspor’da Şampiyonluk için imzalar atıldığı imza töreninde hazır bulunan Kahramanmaraş’ın en etkin ve resmi tek taraftar Derneği Kahramanmaraş Edeler Taraftarlar derneği Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye başkanı Fırat Görgel ve Kulüp Başkanı Ahmet Gaffar Akarca’ya edeler Grubu kaşkolü hediye ederek anlamlı mesaj verdiler.

Yeni yönetimiyle yeni sezonda hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Kahramanmaraş İstiklalspor, 2024-2025 futbol sezonu için kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. 3. Lig 4. Grup’ta şampiyonluk mücadelesi verecek olan ve yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını hızlandıran Kahramanmaraş İstiklalspor, Teknik kadro sonrası yeni oyuncuyla anlaşmaya vardı. Yeni sezon için kadroya katılan Sadık Baş, Reşo Akın, Kamil İçer, Muhammet Akarslan, Oltan Karaçullukçu, Alihan Tuncer ve Okan Dernek ile anlaşma sağlanırken, Şairler Tepesi’nde düzenlenen törende futbolcular, resmi sözleşmelere imza attılar. Bu imza töreni öncesi Kahramanmaraş Edeler Taraftarlar Derneği takımın yanında olduklarını imza törenine geniş bir katılımla gösterdiler. İmza töreninde Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, İstiklalspor Kulüp Başkanı Gaffar Akarca, Teknik Direktör Ahmet Taşyürek ve Sportif Direktör Ergün Keleş ile özel görüşen Kahramanmaraş Edeler Taraftarlar Derneği (Edeler Grubu) şampiyonluk meşalesini yaktıklarının altını çizdiler.

Kahramanmaraş Edeler Taraftarlar Derneği Başkanı Halil Yaman Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel’e, Dernek Yöneticisi Ali Erbilir ise İstiklalspor Kulüp Başkanı Gaffar Akarca’ya kaşkol hediye ettiler.