Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dulkadiroğlu’nda Yeni Oto Galericiler Sitesi Kurulacak

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, yeni dönem projeleri arasında yer alan Oto Galericiler Sitesi’ni değerlendirdi. Başkan Okay, inşa edilecek olan Oto Galericiler Sitesi’nin her türlü ihtiyaca cevap verecek kapasitede olacağını belirtti.

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, yeni dönem için projelendirdikleri Oto Galericiler Sitesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Galericiler sitesinin büyüklüğüne dikkat çeken Başkan Okay, içerisinde banka, noter, ekspertiz, bakım istasyonu, yönetim merkezi, cami, kafeterya, çeşitli sosyal alanlar ve muhtelif iş yerlerinin olacağını belirtti.

Galerici esnafın ve vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik geniş kapsamlı bir proje hazırladıklarını vurgulayan Başkan Okay, projeye ilişkin şunları söyledi: “Oto galerici esnafı ilçemizde ve hatta şehrimizde muhtelif yerlerde hizmet vermeye çalışıyor. Bulundukları alanlar ruhsatsız ve sorunlu durumda. Bu sorunu ortadan kaldırma adına Oto Galericiler Sitesi projesini hazırladık. Burada amaç esnafın sağlıklı bir şekilde hizmet vermesi, vatandaşların da huzur içerisinde alışverişini yapmasıdır. Bu kapsamda site içerisinde her türlü ayrıntıyı ve detayı düşündük. Proje yükseldiğinde, bu durumdan hem esnafımız, hem de vatandaşlarımızın memnun kalacağını ön görmekteyiz. Deprem sonrası yeniden ayağa kalkan ilçemizin her açıdan güzelleşmesi adına bizler de üzerimize düşeni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Ben bu güzel projenin şimdiden ilçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”