Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

DİKENCİK MECLİS ÜYELİĞİ’NE ADAY OLDUĞUNU AÇIKLADI

Kadirli ve Sumbas’ın tanınan

Kadirli ve Sumbas’ın tanınan simalarından Emekli Ormancı Zübeyir Dikencik, İYİ Parti Sumbas İl Genel Meclis Üyeliği’ne aday olduğunu açıkladı.

İyi Parti Sumbas İlçe Başkanlığında yapılan aday tanıtım toplantısnda İyi Parti Sumbas İlçe Başkanı Asalet Hatunoğlu, İyi Parti Sumbas İl Genel Meclis Üyesi adayının   Emekli Ormancı Zübeyir Dikencik olduğunu söyledi.

İlçe Başkanı Hatunoğlu partililere hitaben yaptığı açıklamada, İYİ Parti Sumbas İl Genel Meclis Üyesi adayımız Emekli Ormancı Zübeyir Dikencik olmuştur. Zübeyir Dikencik için köy köy mahalle mahalle çalışacağız ve kazandıracağız” şeklinde konuştu.

Sumbas İl Genel Meclis Üyeliğine Partisinin teveccühü ile aday olduğunu belirten Zübeyir Dikencik,  “Kıymetli Sumbaslı  hemşerilerim, yapılacak olan yerel seçimlerde Partimi oluruyla  Sumbas İl Genel Meclisi aday olmuş  bulunmaktayım. Genel Başkanımız Meral Akşener’in liderliğinde ilk günkü heyecan ve azimle yılmadan, yorulmadan siz değerli ve kıymetli Sumbaslı hemşerilerime hizmet etmeye talibim. Desteklerinizi bekliyorum” dedi.

Zübeyir Dikencik Kimdir ?

01/01/1952 yılında Osmaniye İli Sumbas İlçesi Yeşilyayla Köyünde doğdum. 1972-1973 yıllarında askerlik görevimi yaptım. 1975 yılında orman muafaza memurluğu sınavını kazanarak 1975-1976 yıllarında Trabzon Orman Muafaza memurluğu okulunu bitirdim. 1976 yılında Mersin Tarsus işletmesinde göreve başladım. Sırası ile Tarsus,Erdemli,Silifke,Gülnar ve Mersin Merkezde çalıştım 1989 yılında Adana Karaisalı orman işletmesine tayin oldum. 1993 yılında Kozan işletmesine, 1997 de Kadirli orman işletmesine tayin oldum. 2002 yılında aktif çalışma hayatıma bitirip emekli oldum. Evli ve 3 kız babasıyım.

ADEM İNCE