Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Demir, Azerbaycan’da Türkiye’yi Gururla Temsil Edecek

Kahramanmaraş’ın yetenekli yüzücüsü Doğukan

Kahramanmaraş’ın yetenekli yüzücüsü Doğukan Demir, Türk Devletleri Teşkilatı’nın Azerbaycan’da düzenleyeceği “Herkes İçin Yüzme Projesi” finallerinde Türkiye’yi temsil edecek.

Başarılı performansı ve elde ettiği başarılarla dikkatleri üzerine çeken Kahramanmaraşlı yüzücü Doğukan Demir, Türk Devletleri Teşkilatı tarafından organize edilen “Herkes İçin Yüzme Projesi” yarışmalarında da büyük bir iz bıraktı.

20-21 Nisan tarihlerinde 8 farklı ilde gerçekleştirilen grup müsabakalarının ön elemelerinde Giresun’da grup birincisi olan Demir, Konya’da düzenlenen müsabakalarda ise 22-28 yaş kategorisinde 30 dakikada 2 bin 223,4 metrelik derecesiyle birinci olarak Azerbaycan’da yapılacak final müsabakalarına katılma hakkı kazandı.

Ev sahibi Azerbaycan’ın yanı sıra Kazakistan, Kırgızistan ve Özbekistan’ın da yer alacağı final müsabakalarında Doğukan Demir, Türkiye’yi temsil edecek. Macaristan, Türkmenistan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin gözlemci olarak bulunacağı bu prestijli organizasyonda Demir, Türk bayrağını gururla dalgalandıracak.