Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhur İttifakı Başkan Adayı Fırat Görgel’e destek ve istişare toplantısı

  Kahramanmaraş Platformu ve

 

Kahramanmaraş Platformu ve platforma üye onlarca sivil toplum kuruluşu, Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fırat Görgel’e destek ve istişare toplantısı düzenledi.

Gelişen Türkiye’nin arkasında güçlü sivil toplum kuruluşlarının desteğinin olduğunu belirten Görgel, “Şehrimiz 6 Şubat depremlerinden sonra farklı bir durumda. Yıkılmış, 3’te 1’i adeta yerle yeksan olmuş bir şehir. İnsan psikolojisinin de farklı bir şekilde şekillendiği bir şehir. Allah’a şükürler olsun, deprem sırasında ve sonrasında sizlerin özverisiyle, sizlerin toplumla olan ilişkisiyle bu süreç diğer şehirlere nazaran şehrimizde çok daha iyi konumda ilerliyor. Bizler de bu sürece vereceğimiz katkılarla her geçen gün bu yaraları sarmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kahramanmaraş Platformu Başkanı Süleyman Erayman ise, sivil toplum kuruluşlarının Kahramanmaraş’ta yaptığı faaliyetlere dikkat çekerken, deprem bölgesinde yapılan çalışmalar nedeniyle ayrı teşekkür etti. Erayman, “Bugün Kahramanmaraş’ta geçmişten günümüze bulunduğu süreçte güzel icraatlar yapan vakıf ve derneklerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız buradalar. Deprem bölgesinde özellikle çok güzel çalışmalar yaptılar. Devletimize ve milletimize sahip çıkmışlardır. Bu kuruluşlara kendi şahsım adına teşekkür ediyorum. Herkesin sıkıntılı olduğu dönemde buradaki kardeşlerimiz ellerini taşın altına koyaraktan gerekli çalışmaları yaptılar” ded