Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Can: Haftaya zaferimizi kutlayacağız

İYİ Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu

İYİ Parti Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Dr. Selahaddin Can, partisinin güçlü bir şekilde ilerlediğini belirterek, önümüzdeki hafta zaferlerini kutlayacaklarını söyledi. Can, İYİ Parti’nin cesur ve kararlı duruşunu vurgulayarak, mevcut yönetimin hizmet anlayışını eleştirdi.

Akdo Sarayı’nda düzenlenen tanıtım toplantısında projelerini açıklayan İYİ Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mesut Dedeoğlu’na destek veren Can, programda yaptığı konuşmada, mevcut yönetimin sürekli olarak hizmet vaat ettiğini ancak bunu gerçekleştiremediğini savundu.

Can, yıllardır Kahramanmaraş’ın hizmet görmediğini belirterek, “Dulkadiroğlu’nda hep diyorlardı; ‘gerçek belediyecilik’ bunu gündeme getirdik, şimdi bunu da bilbordlardan kaldırırlar. Dulkadiroğlu, Onikişubat ve Kahramanmaraş büyükşehirde İYİ Parti olarak gümbür gümbür geliyoruz. Haftaya zaferimizi kutlayacağız” dedi.

Toplantıya İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Süleyman Tekerek, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ahmet Altun, Onikişubat İlçe Başkanı Av. Hamza Akkurt, Onikişubat Belediye Başkan Adayı Mehmet Sabancı ve diğer parti yetkilileri ile basın mensupları katıldı.